Wojskowa Komenda Uzupełnień w Inowrocławiu

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
01 października 2018
MOBILNE PUNKTY PROMOCYJNO-INFORMACYJNE
Przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Inowrocławiu oraz żołnierze z 2 Inowrocławskiego Pułku Inżynieryjnego i 56 Bazy Lotniczej w Inowrocławiu brali udział w kampanii promocyjno-informacyjnej „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”.


W miesiącu wrześniu w najbardziej uczęszczanych przez obywateli miejscach na terenie miasta Inowrocławia zostały wystawione mobilne punkty informacyjne. Przedstawiciele wojska udzielali informacji m.in. na temat zasad naboru do zawodowej służby wojskowej, możliwości wstąpienia w szeregi WOT, a także informowali o wolnych etatach w inowrocławskich jednostkach wojskowych. Każdy zainteresowany mógł także zapoznać się ze sprzętem wojskowym będącym na wyposażeniu macierzystych jednostek wojskowych.

Mobilne punkty promocyjno-informacyjne zostały wystawione w następujących miejscach na terenie miasta Inowrocławia:
24 – 25 września 2018 r. - Rynek Miejski w Inowrocławiu,
26 – 27 września 2018 r. - Park Solankowy w Inowrocławiu,
28 – 30 września 2018 r. - parking przy Galerii "Solnej" w Inowrocławiu.

„Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej” to przygotowana przez Centrum Operacyjne MON kampania promocyjno-informacyjna, której celem jest tworzenie mobilnych punktów informacyjnych, w których każdy zainteresowany służbą wojskową będzie mógł dowiedzieć się jak zostać żołnierzem zawodowym oraz żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej, a także uzyskać informacje na temat wolnych etatów w jednostkach wojskowych.

 <<GALERIA ZDJĘĆ>>

 

generuj pdf
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Inowrocławiu
Dworcowa 27
88 - 100 Inowrocław
tel. 261436744
fax. 261436350
wkuinowroclaw@ron.mil.pl